HomeTourismAnex, Rusya'nın 4 şehrinden Türkiye ile operasyonlara başladı

Anex, Rusya’nın 4 şehrinden Türkiye ile operasyonlara başladı

“Türk kökenli” bir diğer büyük tur operatörü, “Türkiye yönünde çalışmaların” yeniden başladığını duyurdu. Tur operatörü ANEX Tour, Türk taşıyıcı Türk Hava Yolları’nın uçuşlarında garantili koltuk blokları bazında 29 Nisan’dan itibaren Türkiye programının gelecekteki başlangıcını duyurdu.

Uçakların 4 şehirden – Moskova, Yekaterinburg, Kazan, St. Petersburg’dan üç popüler destinasyona – Antalya, Bodrum, Dalaman’a hareket etmesi planlanıyor. Şirket, bölgesel uçuş ağını genişletmeyi planlıyor. Anex’in bildirdiğine göre, Moskova’dan uçuş programının başlangıcı 29/04/2022’dir.

Bu arada, Türk tarafından alınan bilgilere göre, Türk menşeli iki tur operatörüne üçte biri katılacak. Yerel basına göre, Rusya’da faaliyet gösteren üç Türk tur operatörü, Türk Hava Yolları  ile 1,5 milyon blok geçiş için anlaştı.

Daha önce tur operatörü Pegas Touristik’in programlarının Türkiye’ye “yenilendiğini” duyurduğunu hatırlayın. Program yelpazesi ayrıca Türk Hava Yolları’nın kanatlarındaki uçuşları da içeriyor – bu, 04/15/2022’den B737-800’de başlayan Vnukovo’dan bir uçuş programı. Turistlere ayrıca Türk Hava Yolları ve diğer tatil yerlerinde, özellikle Bodrum ve Dalaman’da programlar vaat ediliyor.

Açıklanan Türk Hava Yolları programı ise Türk basınına göre 29 Nisan’da haftada 208 sefer ile başlayacak. Daha sonra sayıları 300’e ve daha fazlasına çıkarılacak. Ve biz sadece Moskova ve St. Petersburg’a uçuşlardan bahsediyoruz. Gelecekte, Rusya’nın diğer şehirlerini de kapsaması bekleniyor.

Bu blokları da kullanmayı planlayan üçüncü tur operatörü Coral. Türk tarafında ise bu tur operatörlerinin “blokları eşit olarak paylaşacaklarını” söylüyorlar.

Biblio-Globus’un da Türkiye uçuş programına yeniden başladığını hatırlayın. Ancak bu tur operatörü Türk kanatları olmadan yaptı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »