HomeHygienicYaz trendi SUP

Yaz trendi SUP

Robin Kassel 2008’de Main’de ilk kez dik durduğunda, arkadaşları kahkahalarla karnını tuttu – bugün ayakta kürek çekmek (kısaca SUP) uzun zamandır şehir manzarasının bir parçası. Top Magazin, Borussia Ruderdorf’ta tutkulu profesyonel kürekçiyle tanıştı ve su sporlarının neden tüm dünyadaki insanları büyülediğine dair bir açıklama aldı.

Kalabalıklar ve şehir silüetinin en iyi manzarasına sahip premium alan için mücadele – yaz günlerinde Main Nehri’nin kıyıları sıcaktır. Robin Kassel o soğuktan ayrılıyor, gün batımında ilk sırada olacağından emin: “Bu eşsiz zeminin önünde SUP tahtasında durmak, son ışıklar nehirde parlarken – saf bir tatil hissi” diye coşturuyor. Frankfurtlu adam, klasik sörfçü çocuk görünümünde, sakalı, güneş gözlüğü ve sivri şapkasıyla ilk rotasını 13 yıl önce Main’de verdi. Onun için ayakta kürek çekmeden bir hayat düşünülemez: Şimdi Frankfurt ve Seligenstadt arasında “Main SUP” şirketi ile beş istasyon işletiyor ve ekibiyle su sporları için binlerce kişiye ilham kaynağı oldu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »