HomeTourismTürk Hava Yolları ve Pegas Fly aynı anda Rusya'dan iki havaalanından...

Türk Hava Yolları ve Pegas Fly aynı anda Rusya’dan iki havaalanından Türkiye’ye satış başlatıyor

Türk kökenli bir diğer büyük Rus tur operatörü, Antalya’ya uçuş programlarını “yeniledi”. Tur operatörü Pegas Touristik’ten bahsediyoruz. Şirket, Türk Hava Yolları ve Pegas Fly olmak üzere iki taşıyıcının kanatlarında Moskova’daki üç havaalanından aynı anda üç uçuş programı duyurdu.

Tur operatörü tarafından sağlanan detaylar aşağıdaki gibidir:

  • a/k Pegas Fly ile Sheremetyevo’dan uçuş programı 04/15/2022’de B777-200 uçaklarında başlıyor
  • Domodedovo a/k Pegas Fly uçuş programı 28/04/2022’de B777-200’de başlıyor
  • Türk Hava Yolları’nın Vnukovo’dan uçuş programı a/k 04/15/2022’de B737-800’de başlıyor

Tur operatörünün uzmanlarının da belirttiği gibi, 30’dan fazla Rus şehrinden bağlantılı uçuşlar bu temel programa “katılacak”. Ayrıca St. Petersburg ve Kazan’dan direkt uçuşlar vaat edildi. Ayrıca tur operatörü, Türk Hava Yolları ve diğer tatil yerlerinde, özellikle Bodrum ve Dalaman’da programlar sunacak.

Uçuşlar risksiz, yabancı şirketlerden kiralanmayan ve Rusya siciline kayıtlı Boeing 777-200 uçakları ile gerçekleştirilecek. Havayolunun filosunda bunlardan üç tane var” dedi. Uzmanlar Pegas Fly programı hakkında yorum yaptı.

Fiyatlar aşağıdaki gibidir – sonraki tarihler için “beş” ve “her şey dahil” iki kişilik, yani. 15 Nisan’da Pegas Fly uçuşuyla ayrılıyor, haftada iki kez 110 binden mal olacak; Mayıs ayı için aynı paket bir turiste 120 bin ruble’den fazlaya mal olacak. Türk Hava Yolları kalkışlı turlarda fiyatlar daha yüksektir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »