HomeVacation PlacesTüm Giysilerinizi Bir Sırt Çantasına Nasıl Sığdırırsınız?

Tüm Giysilerinizi Bir Sırt Çantasına Nasıl Sığdırırsınız?

İster kısa bir kumsal gezisine çıkmış olun, ister çevre gezileri yapmayı planlıyor olun, isterse sadece bir hafta sonu tatilini bir gecede geçirmeyi planlıyor olun, daha küçük, hafif bir sırt çantasıyla seyahat etmek zahmetli ve elverişsiz bir iş olabilir. Her şeyi ne kadar dener ve sıkıştırmaya çalışırsanız çalışın, asla yeterli yer yok gibi görünüyor!

Korkma. Bu şekilde olmak zorunda değil. İşte tüm kıyafetlerinizi nasıl giyeceğinize dair en iyi dört ipucumuz.

Ordu Yuvarlama Tekniğini kullanın

Üstler, gömlekler, şortlar, çoraplar ve iç çamaşırı gibi giyim eşyalarınızın çoğu, fazladan yerden tasarruf etmek için yuvarlanabilir. Bunları mümkün olduğunca sıkı bir şekilde sarmak, eşyaları sığabilecekleri kadar küçük olacak şekilde sıkıştıracaktır. Mümkünse kırışmayı önlemek için bunları doğru şekilde katladığınızdan ve yuvarladığınızdan emin olun.

Ayakkabınızın Tabanını Kullanın

Ayakkabılar genellikle sırt çantanızdaki en hacimli ve en ağır eşyadır, bu nedenle mücevher, şarj cihazı, tuvalet malzemeleri vb. gibi daha küçük eşyaları paketlemek için iç taban alanından en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Ayakkabı ayrıca bu eşyaları seyahat etkisinden koruyacaktır. Hatta bu alanı katlanmış giysiler için de kullanmak isteyebilirsiniz.

Çantanın Altına Daha Hafif Giysiler Koy

Sırt çantanızın iç alanından en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak istiyorsanız, en hafif kıyafetlerin tümünü çantanın altına koymayı deneyin. Bu, üzerlerindeki daha ağır giysilerin onları ezeceği ve sıkıştıracağı anlamına gelir. Ancak sadece hasar görmeyecek eşyaları ezmeye dikkat edin!

Ambalaj Küplerini Kullanın

Ambalaj küpleri, sırt çantanızdan en verimli depolamayı elde etmek isteyen uzun süreli meraklı gezginler için mutlaka satın alınmalıdır. Bunları en etkili şekilde uygun olan her şekilde çantanıza koyabilir ve paketleyebilirsiniz. Ayrıca, bagajınızı organize etmenin ve kategorilere ayırmanın harika bir yoludur, böylece çantanızı paketlemek ve yeniden paketlemek hızlı ve kolaydır.

Bir sırt çantası kullanmaya karar verdiyseniz ve her şeyi içine sığdırmakta zorlanıyorsanız, çok endişelenmeyin – gerçekten ihtiyacınız olan şeye öncelik verin ve alandan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun. Seyahat etmek eğlenceli ve stressiz olmalı, bu yüzden doğru yaptığınızdan emin olun.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »