HomeCelebrities VillasSerenay Sarıkaya’nın dekolteli davet fotoğrafları olay oldu!

Serenay Sarıkaya’nın dekolteli davet fotoğrafları olay oldu!

Pek çok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Fransız bir mücevher markasının elçisi olarak davete katıldı. Sarıkaya’nın davet sonrası sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Ünlü isim, Hint asıllı oyuncu Priyanka Chopra ile de bir araya gelip fotoğraf çektirdi.
Medcezir, Adanalı, Fi dizisi gibi pek çok farklı yapımda rol alan oyuncu Serenay Sarıkaya marka elçisi olduğu bir Fransız mücevher markasının Paris’te düzenlenen davet etkinliğine katıldı. Sarıkaya, davette pek çok ünlü isimle bir araya gelirken, çekildiği fotoğrafları da sosyal medyada yayınlamayı ihmal etmedi.

Sarıkaya’nın altın sarısı işlemeleri olan elbisesiyle verdiği pozlar dikkat çekti
Ünlü oyuncunun paylaştığı fotoğraflara takipçilerden “Muazzam güzelsin” ,”Işıl ışılsın aşkım bu ne güzellik”, “Altın kızım” gibi yorumlar geldi.

PRIYANKA CHOPRA İLE BİR ARAYA GELDİ!

Mücevher markasının Türkiye marka elçisi olan Sarıkaya, davette Hint asıllı oyuncu olan Priyanka Chopra ile de bir araya gelerek poz verdi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »