HomeFashionSeksi erkekler: Kısa şortlar bir trend haline geliyor

Seksi erkekler: Kısa şortlar bir trend haline geliyor

Kısa şortlu erkeklerin fotoğrafları Twitter’da popülerlik kazanıyor.
Erkekler üzerine kısa kısalar, son zamanlarda sosyal ağlarda en çok tartışılan konulardan biri haline geldi. Oyuncu Milo Ventimiglia’nın bu tür kıyafetlerle iki kez halk arasında görünmesinden sonra, Twitter sakinleri, güzel bacaklı erkeklerin sokaklarda yürüdüğü bir yaz hayal etmeye başladı. Ancak uzmanlar şunu hatırlatıyor: şehirde bu gardırop eşyası uygun değil.

Kullanıcıların kendileri tarafından belirlenen erkek modasında yeni bir trend, sosyal ağlarda aktif olarak tartışılıyor. Bir gün önce, 21 Nisan’da, spor salonundan ultra kısa kamuflajlı şortlarla çıktığı paparazziler tarafından çekilen aktör Milo Ventimiglia’nın bir fotoğrafını buldular. Bu, “Kahramanlar” yıldızının rahatlamasıyla sosyal ağ kullanıcılarını ikinci kez şaşırttı – fotoğrafta, uyluğun mükemmel şekilde çalışan kuadriseps kaslarını ve hayranlık ünlemlerini ve erkekler için kısa giyme taleplerini fark etmekte

İnternet kamuoyu Milo Ventimiglia’nın bacaklarına 5 Nisan’da kısa şortla ilk fotoğrafı ağlarda göründüğünde hayranlık duymaya başladı. Sonra West Hollywood’daki spor salonundan da çıktı ve yüzünde siyah bir koruyucu maske vardı. Aynı sıralarda, Dwayne “The Rock” Johnson fotoğrafını bu giysilere koydu – aynı zamanda antrenman için kısa şortlar seçtiği ortaya çıktı. Daha sonra, kaslı aktörün bir başka fotoğrafı – “The Witcher” Henry Cavill’in yıldızı, Twitter’da göründü . Açık havada egzersiz yaptığı, güçlü dörtlüleri gösteren siyah-beyaz fotoğraflarının yayınlarına, daha sık şort giymesi talepleri eşlik etti.


Avant-Guide Enstitüsü başkanı Daniel Levine’in Fox News’e verdiği demeçte , kısa erkek şortları bir süredir tüketici İnternet aramaları arasında trend oluyor: “Bu, ünlülerin yönlendirdiği bir trend. Küçük pantolonlar, spor salonu sporcularınızın uyluklarınıza dikkat çekmesi için kesin bir yoldur. Bence Bitcoin, şortların nasıl kısaltıldığına orantılı olarak büyüyor. ”

 

Twitter’daki kadınlar bu eğilimi memnuniyetle karşılıyor.

Twitter kullanıcısı Astasia Will, 2021 yaz erkek modası için “Erkekler basketbol formaları, küçük şortlar ve altın veya beyaz zincirler giyecek” dedi. “Sıcak erkek yaz” olacağını da sözlerine ekledi.

Benzer bir görüş, Avustralyalı şarkıcı Holiday Sidewinder tarafından Twitter’da da dile getirildi. Sosyal ağda, “Kısa şortların kalbimi daha hızlı attığını kabul etmekten utanmıyorum,” diye yazdı sosyal ağda. “Kısa şortlu erkeklerin yazını dört gözle bekliyorum”, “Bu yaz güçlü kalçalı erkekleri utanmadan nesneleştirmek için sabırsızlanıyorum. Kısa şort giysen daha iyi olur. Diğer kullanıcıların talepleri, sıkı kalçaları seviyorum ”.

Kısa şortlar geçtiğimiz yıl TikTok’ta popülerlik kazandı. Daha sonra, # 5inchseam hashtag altında (# 5 inçlik dikiş, şortun iç dikiş uzunluğu anlamına gelir, 12,7 cm’ye eşittir), insanlar bu giysiye olan sevgilerini dile getirdiler ve aktör Paul Mezcal’ın fotoğraflarını veya resimlerini yayınladılar veya şarkıcı Harry Styles açık bacaklarla … Kısa şortların bireysel hayranları, spor salonunda vücut üzerinde coşkuyla çalışan kişilerdir. Ve uzmanlar için bu anlaşılabilir bir durumdu. New York’un Tribeca bölgesindeki bir terzi dükkânının ortak sahibi Desmond Brooks, New York Post’a “Çalışmalarının sonuçlarını görebilmeniz için tam olarak dörtlülerin üzerinde biten şortlar istiyorlar” dedi.

Şimdi bu giysinin popülaritesi, salgının sonuçlarıyla açıklanıyor.

Westminster Üniversitesi Erkek Giyim Arşivi direktörü Profesör Andrew Groves The Guardian’a , “Erkekler, toplumda geçen yılki davranışlarımızın çok sınırlı olduğu gerçeğine bacaklarını göstererek tepki gösteriyorlar” dedi . “Rüzgarın kalçalarında estiğini hissetmek istiyorlar.”


Görgü kuralları uzmanları hala şehirde kısa şort giymenin uygunsuz olduğuna inanıyor. Görgü kuralları uzmanı Elizabeth Wise, “Çoğu kentsel ortamda, erkeklerin diz boyu şort giymesi daha kabul edilebilir olacaktır” diyor. Men’s Health dergisinin stil editör yardımcısı Shane C Kurup da onunla aynı fikirdeydi . Uzman, “Merhum Savile Row tasarımcısı Sir Hardy Amis, bildiğiniz gibi, erkeklere tavsiye etti:” Plajda ve yürüyüşe çıkmadıkça asla şort giymeyin, “diye hatırladı.

Moda tasarımcısı Tom Ford , 2011’de Another Magazine’e aynı şeyi söyledi . Kasabada kısa pantolon giymenin cazibesine karşı da uyardı ve bunların sadece plaj veya tenis kortu için olduğunu belirtti.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »