HomeTourismRusya'nın büyük özel havayolu şirketi 2 şehirden Türkiye'ye uçuşlar başlattı

Rusya’nın büyük özel havayolu şirketi 2 şehirden Türkiye’ye uçuşlar başlattı

Rusya’nın en büyük özel havayolu şirketi ve Aeroflot’tan sonra en büyük ikinci havayolu şirketi olan S7 Airlines, Moskova ve Novosibirsk’ten Antalya’ya seferlerine başlıyor. Uçuşların 26 Eylül’de başlaması planlanıyor. Novosibirsk’ten uçuşların da 22 Ekim’den itibaren yapılacak.

Havayolu, Moskova’dan Antalya’ya her gün seferlerin yapılacağı, Novosibirsk’ten uçuşların haftada bir, 22 Ekim’den itibaren Cumartesi günleri, 1 Kasım’dan itibaren ise haftada 2 gün, Salı günleri uçacağı belirtildi. ve Cuma günleri.

Aeroflot’un 1 Eylül’den itibaren Türkiye ve Soçi’ye daha kısa bir rotada uçuşlara başlayacağını hatırlayın. Uçuş süresi 20-30 dakika azalacaktır. Ülkenin güneyindeki kapalı hava sahasında toplam uçuş süresinin azaltılmasını sağlayan 10 kilometrelik bir “hava koridoru”ndan bahsettiğimizi hatırlayın. Aeroflot, 1 Eylül’den itibaren Soçi ve Türkiye uçuş tarifesinde uçuş süresini kısaltarak değişiklikler yapıyor. Havayolunun basın servisinden yapılan açıklamada, uçuş süresi 20-30 dakika kısalacak” dedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »