HomeFashionPeluş Süpersonik Jet

Peluş Süpersonik Jet

En İyi Devlet Yetkililerimiz Yakında Bu Peluş Süpersonik Jetle Uçabilir
Jetin içi, 31 yolcu taşıyabilen VIP koltuklara sahip iki özel süit içeriyor.

Exosonic, başkanlık süpersonik jet için iç kısmının ilk görüntülerini yayınladı. Prime Studios’un izniyle
Amerikan hükümet yetkilileri yakında ses hızından daha hızlı uçuyor olabilir.

Jet üreticisi Exosonic, başkan yardımcısının ofisine kadar üst düzey hükümet yetkilileri için tasarlanmış bir iç mekanın ilk görüntülerini yayınladı. California firması, USAF Başkanlık ve İcra Hava İkmal Müdürlüğü ile işbirliği içinde iç mekanı geliştirdiğini söyledi. Mach 1.8 (1.380 mph) hıza ve 5.000 deniz mili menzile sahip olacak “düşük patlamalı” süpersonik jet, Air Force One’ın yerini almayacak, ancak en üst düzey hükümet görevleri için mevcut olacak. Exosonic’in 70 yolcu kapasiteli ticari uçağına kıyasla 31 yolcu taşıyacak.


İç mekanlar Exosonic’in şirket içi ekibi tarafından yapıldı. Exosonic’ten bir temsilci Robb Report’a verdiği demeçte, “Kabin tasarımı, ABD İcra Şubesi ve misyonu ve değerlerinin yanı sıra Peregrine şahininden ilham aldı” dedi . “Bu kuş sadece hızıyla değil, aynı zamanda güzel görünümüyle de ünlü.”

Düzen, VIP koltuklu iki özel süit içerir ve süitlerden biri, uçuş sırasında güvenli iletişim için görüntülü telekonferans yapabilecek. Yatık koltuklara sahip ikinci sekiz kişilik süit, kıdemli personel ve konuklar için olacak.

Exosonic, başkanlık süpersonik jet için iç kısmının ilk görüntülerini yayınladı
Video paketi, havada güvenli iletişim sağlarken, süpersonik hız, yetkililerin zamana duyarlı toplantılara yarı zamanda ulaşabileceği anlamına gelir.
Prime Studios’un izniyle
İç mekanda ayrıca 20 adet business-class yolcu koltuğu, iki mutfak ve iki lavabo ve iyi bir saklama alanı bulunuyor.

İç bileşenler, Scott Group Studio’dan yün ve ipek karışımı özel bir halı da dahil olmak üzere ABD’li üreticilerden temin edilecek. Michigan firması, hem Trump hem de Obama yönetimlerinde olduğu gibi, yakın zamanda Başkan Joe Biden için Oval Ofis için halı yaptı. Tapis Corp. ultra deri ve ultra süet tedarik ederken, diğer malzemeler arasında dolaplar için meşe kaplamalar, deri koltuklar ve hidro-daldırılmış Piaçava ahşap koltuk mermileri yer alıyor.

Brig, “Dünyanın dört bir yanındaki kilit karar vericileri ve ekipleri yarı zamanda taşımak, başarı ile başarısızlık arasındaki fark olabilir” dedi. Exosonic ile işbirliği duyurulduğunda, Başkanlık ve İcra Hava İkmal Direktörü İcra Kurulu Başkanı General Britton. “Endüstri ile birlikte çalışarak, Birleşik Devletler Hava Kuvvetlerinin vergi mükelleflerinin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırken teknolojik atılımlar sağlayabileceğini kanıtlıyoruz.”

Exosonic, başkanlık süpersonik jet için iç kısmının ilk görüntülerini yayınladı
İkinci süit, kıdemli personel ve konuklar için düz yataklara ve çalışma alanlarına sahiptir.
Prime Studios’un izniyle
Exosonic CEO’su Norris Tie, ortaklığın “sadece ticari değil, aynı zamanda düşük hızlı süpersonik seyahat için hükümetin verdiği sözü de temsil ettiğini” ekledi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »