HomeTourismPegasus, yurtdışı turlarının akıbetiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı

Pegasus, yurtdışı turlarının akıbetiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı

Türk kökenli büyük bir Rus tur operatöründen alarm geldi. Georgy Mokhov’un Telegram kanalında söylediği gibi, tur operatörü PEGAS Touristik, seyahat acentelerine gönderilen e-posta listesinde “tüm giden turların 3 Mart’tan 28 Mart’a kadar geçici olarak askıya alındığını bildirdi.”

Tur operatörüne göre Mart ayında sadece ihracat uçuşları PEGAS Touristik’in talimatıyla gerçekleştirilecek. Tur operatörü, turistleri herhangi bir yere getirmeyi planlamıyor.

Rostourism’in Çarşamba sabahı yaptığı resmi açıklamanın şu şekilde olduğunu hatırlayın: “Rekreasyon amaçlı geziler için turizm amaçlı seyahate açık olan ve Rusya’ya herhangi bir kısıtlama getirmeyen ülkeleri tercih etmenizi öneririz. Bugün Türkiye, Mısır, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Vietnam ve bir dizi başka ülke turistik geziler için uygundur.

Ancak daha sonra şu açıklama ortaya çıktı: Rostourism, Rus bölgelerinde bir yaz turizm kampanyası düzenlemek için bir taslak teklif açıkladı. Başbakan Yardımcısı Dmitry Chernyshenko tarafından dile getirildi Bu öneriler. Rostourism ve Tourism.rf şirketine verildiler. Özellikle, Bay Chernyshenko, “Rusya’nın kurucu birimlerindeki Ruslar için bir yaz turizm kampanyası düzenlemek için teklifler hazırlamak” ve bölgeler için bir hibe sistemi geliştirmek için talimat verdi. Bu arada, ayrıca, Rusya ile sınırlı ulaşım bağlantılarına sahip veya “turist akışını durdurmak için ekonomik önlemler” almış ülkelere tur satışlarının da sonradan sınırlandırılabileceğine dair daha da sert bir açıklama yapıldı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »