Home+18Mini etek hastalığı

Mini etek hastalığı

Hava koşullarına uygun olmayan giysiler sağlık sorunlarına neden olabilir. Danışmanımız, İnsan Üreme Merkezi’nin başhekimi, ürolog, Profesör Mikhail Koryakin.
Enflamasyon aşağıdaki belirtilerle kendini hissettirir:

– alt karında, bazen alt sırtta ağırlık ve ağrı,

– sıcaklıkta bir artış olabilir,

– Sık sık “küçük bir şekilde” tuvalete koşma arzusunun aldatıcı olduğu ortaya çıkar, sürecin sonunda yanma hissi ve ağrı.

Kurtarma önlemleri

Sorunla kendi başınıza başa çıkmak sadece yararsız değil, aynı zamanda tehlikelidir, bu nedenle kesinlikle bir ürolog ile randevuya gitmelisiniz . Etkili tedavi için önce enfeksiyonun nedenini belirlemek gerekir ve ancak bundan sonra doktor bu bakteriye yönelik bir ilaç yazabilecektir. Tedavi ortalama bir buçuk hafta sürer ve ardından iki ila üç hafta daha bir diyet izlemeniz ve bitkisel preparatlar almanız gerekir. Yanlış tedavi edilirse, akut inflamasyon kronikleşebilir ve böbrek iltihabının ortaya çıkmasına neden olabilir.

Hızlı ve tam bir iyileşme için sadece hapları yutmak yeterli değildir.

Tıbbi kızılcık suyu hazırlamak için 100 gr donmuş çilek alın, kaynar su dökün, ezin, tadına şeker ekleyin ve yarım saat bekletin. Sabahları süzün ve 1/2 bardak için.
Vücudunuzun enfeksiyonla savaşmasına yardımcı olun.

– İlk günler yatak istirahatine dikkat edin ve sıcak ev kıyafetleri giyin.

– Seksten kaçının.

– Baharatlı, tuzlu, baharatlı, salamura, konserve yemeyin, alkol, kahve, Coca-Cola, Pepsi, domates suyu içmeyin. Bu yiyecekler mesanenin astarını tahriş eder. Menünüze sebze, meyve, pişmiş ve güveç ekleyin.

– Mümkün olduğu kadar karbonatsız maden suyu için. Kızılcıktan bir içecek hazırlayın, bu dut, antibiyotikler de dahil olmak üzere ilaçların etkinliğini artıran birçok vitamin ve madde içerir. Kuşburnu, limon otu, kartopu, kuş üzümü yaprağı, sarı kantaron, ıhlamur ağaçları da size yardımcı olacaktır. Güçlendirici ve hafif bir idrar söktürücü etkiye sahiptirler.

– Doktor size sistit teşhisi koyduysa ayak banyosu yapın. Bir leğende ılık suya okaliptüs, lavanta ve sandal ağacı yağı ekleyin. Ayaklarınızı günde 1-2 kez 10-15 dakika içinde tutun. Banyodan sonra sıcak çorap giyin.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »