HomeCelebrities VillasMegan Fox, Fox ve MGK, yeni filmleri Good Mourning'in dünya galasına katıldı. 

Megan Fox, Fox ve MGK, yeni filmleri Good Mourning’in dünya galasına katıldı. 

Megan Fox ve Machine Gun Kelly, bir araya geldiklerinden beri, sinirli çift görünümlerini koordine etmeleri ile biliniyorlar. Ama şimdi, ikisi kırmızı halıda klasik bir açıklama yaptılar

Dün Los Angeles’ta Fox ve MGK, yeni filmleri Good Mourning’in dünya galasına katıldı.  Aktris, Felsefe di Lorenzo Serafini tarafından özel olarak yapılan ışıltılı, tozlu pembe bir elbiseyle göz kamaştırdı. Askısız elbise, kalp şeklinde bir yakaya ve uyluk yüksekliğinde bir bacak yarığına sahipti. Fox ayrıca Andrea Wazen’den şeffaf kayışlara sahip bir çift çıplak platform pompa ve bir çift çivili küpe taktı. Bu arada, asıl adı Colson Baker olan rapçi, tamamen pembe bir kıyafeti yinelemesinde hoş görünüyordu. Baker, her yerinde kırmızı gül desenli, tamamen pembe bir takım elbise giydi. Gümüş küpeler ve siyah beyaz mokasenlerle süsledi.

Good Mourning , Baker’ın şarkıcı Mod Sun ile birlikte ilk yönetmenlik denemesi. Fox ve Baker’ın yanı sıra Saturday Night Live komedyeni Pete Davidson da komedide rol alıyor.

Variety’ye göre Baker, kariyerinin en önemli toplantısında aynı gün terk edildikten sonra hayatı daha da kötüye giden bir film yıldızı olan London Ransom’ı oynuyor . Filmin konusu, “Kaotik oda arkadaşları ve çılgınca öngörülemeyen dönüşler ve dönüşler tarafından bir araya getirilen Londra’nın günü, sonunda tek gerçek aşkının peşinden gitmek ile büyük bir sinema filminde hayat değiştiren, başrol oynamak arasında seçim yapmak zorunda kalana kadar yokuş aşağı gidiyor”. açıklama okur.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »