HomeTourismLuftansa maskeye evet dedi

Luftansa maskeye evet dedi

LUFTHANSA: MASKEYE EVET, BOŞ ORTA KOLTUK OLMAZ

Lufthansa, pazartesi günü başlayacağı uçuşlarda yolcuların maske takması zorunlu olacak. Lufthansa Ekonomi bölümünde orta koltuğu boş bırakmaya ise karşı çıkıyor

Havayolu şirketleri, korona sonrası uygulanacak kuralları tartışırken, pazartesi günü uçuşlara başlayacak olan Alman havayolu Lufthansa yolcuların ağız ve burunlarını örtecek maske takmalarının zorunlu olacağını duyururken ekonomi sınıfında orta koltuğun boş bırakılmasına karşı çıkıyor.

 

Maske zorunluğunun görevliler için de geçerli olduğu, 31 Ağustos’a kadar uygulanacağı, grup bünyesindeki; Lufthansa, Avusturya Havayolları, İsviçre, Brüksel ve Eurowings’te uygulanacağı duyuruldu.

Takılacak maskeleri yolcular kendileri getirecek ve yolcuların havaalanına girilmesinden itibaren takılması zorunlu olacak.

Bu arada maske takılmasının yeterli olacağı için Mevcut düşük doluluk oranı nedeniyle, orta koltuğun boş bırakılmasına gerek olmayacağı belirtiliyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »