HomeHygienicKadın jimnastikçilerin güzel anları

Kadın jimnastikçilerin güzel anları

SVETLANA BOGUİNSKAİA — 1989 YER EGZERSİZİ

Hayranları tarafından “Belorusian Swan” lakaplı Bouginskaia, kalıcı bir izlenim bırakan dramatik ancak hassas zemin rutinlerinin ustasıydı. 1989 Worlds’teki rutini özellikle benzersizdir!

 

KİM ZMESKAL — 1991 YER EGZERSİZİ

Bu şevkli, cazip rutin, yaklaşık 30 yıl sonra hala hayranların favorisi! Bu üç şaşırtıcı kırbaç ve Zmeskal’ın ilgi çekici koreografisinde sevilmeyecek ne var?

 

VİTALY SCHERBO — 1993 PARALEL ÇUBUKLAR

Scherbo, Barcelona ’92’den etkileyici altı altın madalyasını, 93 Worlds’te muhteşem bir performansla sürdürdü, bu canlı performansla şampiyonluğu kazandı ve paralel çubuklarda altınları yakaladı.

 

MO HUİLAN — 1995 DENGE KİRİŞİ

Tarihteki en yenilikçi ve cüretkar cimnastikçiler arasında, Çinli Mo Huilan, 1995’te Sabae Worlds’de altını yakalamak için bu muhteşem ışın rutini gerçekleştirdi.

 

SVETLANA KHORKİNA — 2003 DÜZENSİZ ÇUBUKLAR

Heyecan verici kombinasyonları ve pirouet unsurları ile tanınan Svetlana Khorkina, 2003 yılında bu klasik, zarif rutinle arka arkaya üçüncü şampiyonluğunu kazandı:

 

IRİNA KRASNİANSKA — 2006 DENGE KİRİŞİ

Kirişteki güzel çizgileri ve zarif duruşuyla dikkat çeken Ukraynalı Krasnianska, her zamanki gibi nefes kesici bir şekilde zamansız olan eski tarz bir performans sergiledi.

 

KOHEİ UCHİMURA — 2011 YER EGZERSİZİ

Kohei Uchimura, 2009-2011 yılları arasında dörtlüsü başarıyla süpürerek Worlds’te arka arkaya üçüncü şampiyonluğunu kazandığında bize jimnastik tarihindeki en iyi anlardan birini sağladı! Bu harika rutinle aparat finallerinde de birinci oldu.

 

EPKE ZONDERLAND — 2013 YÜKSEK ÇUBUK

Zonderland’ın yerçekimine meydan okuyan sürüm kombinasyonlarından, özellikle 2012 Olimpiyatları’ndan sonra (yüksek çubuk altını kazandığı) giriş yaptığı bu rutinden daha iyi olamaz. İnanılmaz rutinlerini seviyoruz ve bu, bu etkinlikte ilk Dünya altını oldu!

 

ALTIN İÇİN DÖRT YÖNLÜ BAĞ — 2015 DÜZENSİZ ÇUBUKLAR

Düzensiz altınlar için dört yönlü kravat herkes için bir şok oldu! Benzeri görülmemiş bir olayda, dört yetenekli bar işçisi dört yıl önce Glasgow’da altın madalya için berabere kaldı – ABD’den Madison Kocian, Çin’den Fan Yilin ve Rusya’dan Viktoria Komova ve Daria Spiridonova. İşte Koçian’ın performansının bir videosu:

SİMONE BİLES — 2018 KASASI

Biles, daha önce 2015 Worlds’de üçüncü, 2014’te ikinci ve 2013’te ikinci olduktan sonra, ilk Dünya altın madalyasını geçtiğimiz sonbaharda Doha’da kasada imzaladı. inanılmaz üçlü kıvrımlı yurchenko!

 

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »