HomeCelebrities VillasJennifer Lopez Genç Kalmak İçin Botoks Enjeksiyonları Kullandı Mı?

Jennifer Lopez Genç Kalmak İçin Botoks Enjeksiyonları Kullandı Mı?

Tüm kariyeri boyunca gündemde kalmayı başardı – yaşlanma bu kraliçeyi biraz olsun yavaşlatmadı. Yani, “Hustlers”ı gördünüz mü? Bugün 51 yaşında, 80’li yıllardakiyle tamamen aynı görünüyor ve insanların merak ettiği şey bu yıldız kariyeri boyunca herhangi bir kıstırma veya bükülme yaşadı mı? Bir Instagram gönderisi, tüm bu söylenti değirmenini başlatan şey ve biz de bunun temeline inmek için buradayız.
Jennifer Lopez, ortaya çıkan plastik cerrahi söylentilerini yalanladı, ancak yaptıkları iş hakkında konuşmaktan çekinen pek çok Hollywood üyesi de var. Değişiklikler çok dramatik görünmüyor, ancak şunu sormalıyız: Bu kusursuz ikiz annesi botoks enjeksiyonları mı kullandı yoksa. sonsuza kadar genç kalmak için bıçak altına yattı mı?
Botox, kozmetik görünüm için Botulinum toksini ile doldurulmuş bir enjeksiyon şeklidir. Bu toksin yüz kaslarınızı gevşetir ve çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.

Doktorlar ve dermatologlar bu konuda farklı görüşlere sahipler, ancak hepsi bir konuda hemfikir: Aşırı pahalı bir ışık tedavisi, iğneler, lazerler ve mikrodermabrazyon rejimi var. Cilt uzmanları, bu kadar pürüzsüz, sıkı ve parlak bir alın elde etmenin (plastik cerrahi ve botoks dışında) tek yolunun alternatif tedavilere yüz binlerce dolar harcamaktan geçtiğini söylüyor.

Eleştirmenlerden genç görünme yöntemlerini anlatırken kendisine yalancı dememelerini rica ediyor ki bu ona göre kozmetik iyileştirme prosedürleri içermiyor. İlginçtir ki, yıldız, “En büyük güzellik sırlarımdan biri, başkalarına karşı nazik olmaya ve diğer kadınları yüceltmeye çalışmamdır” dedi. Sektörde onun hakkında çok sayıda diva raporu duyduk, bu yüzden bu beklenmedik bir bilgi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »