HomeCelebrities VillasScarlett Johansson hamilemi

Scarlett Johansson hamilemi

Scarlett Johansson kırmızı halıda kıyafeti hamilemi diye düşündürdü.

Bu gördüğümüz bir bebek yumruğu mu? Yoksa bunun için Scarlett Johansson’un elbisesini mi suçluyoruz?

Oscar’da Diva
35 yaşındaki Scarlett Johansson, ödülün bu yılki baskısında eve Oscar götürmemiş olabilir, ancak kutlamak için kesinlikle birkaç nedeni vardı.

Variety’ye göre , bu yıla kadar prestijli ödüle aday gösterilmemiş olan aktris , kısa süre önce sonuçlanan Akademi Ödülleri için iki adaylık yakalayacak kadar şanslıydı. Marriage Story (en iyi kadın oyuncu) ve Jojo Rabbit (en iyi yardımcı kadın oyuncu) rolüyle aday gösterildi .

Ne yazık ki, her iki kategoride de kazanamadı ama her zaman gelecek yıl var.

Kırmızı halıda bebek yumru
Aday gösterilmek aynı zamanda Scarlett’in 9 Şubat’ta düzenlenen yıllık Akademi Ödülleri’nde kırmızı halıyı süsleyen yıldızlardan biri olduğu anlamına geliyordu. Yakışıklı nişanlısıyla ortaya çıktı ve ikisi de oldukça güçlü bir çifte benziyordu.

Lucy yıldızı özellikli gümüş detaylandırma o forma uyum askısız elbise onu kıskanılacak eğrileri gösterdi. Kıyafet seçiminde çok çekici görünüyordu ama bazıları bu parıltının makyajdan daha anıtsal bir şeyden kaynaklanıp kaynaklanmayacağını merak ediyor.

Scarlett Johansson hamile mi? Bu ve sorunun diğer varyasyonları, hayranlar onu bu elbiseyle gördükten sonra ortaya çıktı.

Scarlett Johansson’un aile hayatı
Oyuncu hakkındaki bu gerçekler bize hamileliğin çok iyi bir olasılık olabileceğini söylüyor.

-Scarlett Johansson ve Colin Jost nişanlandı. Ekim 2019’da Ellen’a Colin’in teklifinin “bütün bir James Bond durumu” yaptığı için romantik olduğunu açıkladı .
-Oyuncu ilk çocuğu Rose Dorothy’yi 2014 yılında eski kocası Romain Dauriac ile karşıladı.
-Scarlett’in Colin ile evliliği üçüncü olacak. Daha önce Ryan Reynolds’la ve 2008’den 2011’e kadar evliydi. Vanity Fair’e evlilik ve aile fikrini “biraz romantikleştirdiğini” ancak şimdi daha iyi bildiğini söyledi.


Scarlett Johansson şu anda gerçekten iyi bir yerde görünüyor. Güzel bir kızı, iki Oscar başını sallaması ve yaklaşmakta olan evlilikleriyle, kesinlikle minnettar olacağı çok şey var. Bu yüzden yolda bir bebeği olması sürpriz olmayacak. O ve Colin birlikte güçleniyor gibi görünüyor. Ve başka bir çocuğa sahip olmak, hayranlara kutlama yapmak için yalnızca daha fazla neden verecektir. Ama sonra, haberi kendisi onaylayana kadar, şimdilik yapabileceğimiz tek şey tahmin etmek.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »