HomeCelebrities VillasDoğum sonrası Jennifer Lawrence hayranlarını şok etti

Doğum sonrası Jennifer Lawrence hayranlarını şok etti

Açlık Oyunları’nın yıldızı Jennifer Lawrence, bir çocuğun doğumundan iki ay sonra kamera lenslerine geçti. Hayranları, görünüşündeki değişiklik karşısında şok oldu.

Doğum yaptıktan sonra Jennifer Lawrence'ın görünümündeki değişiklikler hayranlarını şok etti

X-Men ve The Hunger Games serilerindeki rolleriyle tanınan Jennifer Lawrence, arkadaşları ve kocası Cook Maroney ile Los Angeles’ta bir restorandan çıkarken paparazziler tarafından yakalandı.

Oscar ödüllü oyuncu krem ​​rengi uzun bir elbise ve siyah bir ceket giydi, boynuna mavi bir fular taktı. Jennifer minimal makyajı tercih etti. Cooke Maroney, açık gri bir sweatshirt, koyu renk pantolon ve spor ayakkabılarının üzerinde siyah ceketiyle daha rahat görünüyordu.

Lawrence hayranları, bebeğin doğumundan sonra aktrisin kilo aldığını kaydetti. Bazı İnternet kullanıcıları, Jennifer’ı görünüşünü değiştirdiği ve buna karşı kayıtsız tutumunu eleştirdi.

Diğer yorumcular, doğumdan sonra iyileşmenin uzun zaman aldığını ve Lawrence’ın istediği gibi görünebileceğini vurguladı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »