Home+18Avrupa'nın çıplak plajlarının listesi

Avrupa’nın çıplak plajlarının listesi

“Ayni” güneşlenmeyi sevenler için en popüler plajların listesi, İngiliz tabloid The Sun tarafından sunuldu. Çıplaklar plajları, Avrupalıların popüler tatil yerlerinin çoğunda – Yunanistan, Fransa ve İspanya gibi ülkelerde – “yoğunlaşmış”. Vurgulanan on:

  1. Cap d’Agde Köyü, Fransa: Plaj, natürist bir köyde bulunur ve tüm turistlerin çıplak yürüyebileceği bir mil uzunluğundadır. Ayrıca turistlerin yorumlarında yazdığı gibi, köpük partileri de dahil olmak üzere “her şeyin olabileceği” eğlenceler de var.
  2. Küçük Muz Plajı, Skiathos, Yunanistan: Yunanistan’ın Skiathos adasındaki resmi natürist plaj, her yıl daha az gürültülü bir deneyim arayan düzenli ziyaretçileri kendine çekiyor. Bu ziyaretçilerin temin ettiği gibi, “sessiz ve çok sayıda şezlong var”.
  3. Bune 16, Almanya – Alman çıplak güneşlenenlerin ülkeyi terk etmeleri gerekmeyebilir. Ancak yer kalabalık değil – Almanya’nın en eski çıplaklar plajlarından birinde, hava her zaman elverişli olmadığı için “insanlardan daha fazla fok” var. Ancak turistler, sahildeki saunada hala soyunabileceğinizden emin.
  4. Red Beach, Girit – Birkaç komik eleştiri alan popüler bir çıplaklar plajı. Biri şöyle yazmıştı: “Sıcak kumların üzerine atlayan ve şemsiyeden suya girmeye çalışan çıplak yaşlı adamlardan hoşlanıyorsanız, doğru yere geldiniz.” Turistler ayrıca “orada biraz yürümek gerekiyor ve Yunanistan çok sıcak” olduğu için koruyucu krem ​​kullanılması gerektiği konusunda uyarıldı.
  5. Valalta Plajı, Hırvatistan – Plaj, 1968’de kurulmuş bir doğa kampının yanında yer almaktadır. Ancak ziyaretçilerin gün batımıyla birlikte söylediği gibi, “dışarısı hala sıcak olmasına rağmen insanlar nedense giyinirler.” Ancak, diğer amatörler özellikle tüm tatili çıplak geçirmek için buraya gelirler.
  6. Es Tren, Mallorca: Turistler, “Takım elbisenizi kumun üzerinde bıraktığınız, izole edilmiş güzel bir plaj” tavsiyesinde bulunuyor. Ayrıca sığ plaj sularının kürek çekmek için ideal olduğunu da belirtiyorlar.
  7. Brigitte Bardot’nun 1950’lerde çektiği And God Created Women (Kadınlar Tanrı Tarafından Yaratıldı) filminin konusu olan Fransa’nın Tahiti sahili, hala aşıkları “gezginlerin konaklamalarının tam bir dinginlik içinde yaşamasını sağlayacak bozulmamış bir çevreye” davet ediyor.
  8. Paradise Beach, Mykonos, Yunanistan: aşıkların belirttiği gibi, “plajın denize bakan aşırı sağ tarafı” hakkında konuşuyoruz. “Tecrübelerimize göre, Haziran ayında orada yaklaşık 30 veya 40 çıplak insan var” diye yazıyorlar. Ayrıca turistler, “bu güzel plajın Tayland kıyılarıyla rekabet ettiğini” garanti ediyor.
when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »