HomeCelebrities VillasAriana Grande Biyografisi

Ariana Grande Biyografisi

Ariana Grande Kimdir? Ariana Grande, çocukken sahnede performans göstermeye başladı. 15 yaşında bir Broadway oyununa katılması ve ardından bazı küçük TV bölümleri, TV’nin Muzaffer dizisinde Kedi rolünü almasına yardımcı oldu. Bunu Sam & Cat ile devam etti ve ardından beş albüm çıkararak listelerin zirvesinde bir müzik kariyerine daldı: Yours Truly (2013), My Everything (2014), Dangerous Woman (2016), Sweetener (2018) ve Thank U , Sonraki (2019). İlk Yıllar: Grande, 26 Haziran 1993’te Florida, Boca Raton’da bir grafik tasarımcı olan Edward Butera’nın oğlu olarak dünyaya geldi. ve bir iş kadını olan Joan Grande. Genç yaşta şarkı söylemeye ve oyunculuğa başladı ve daha genç yaşta yerel tiyatro sahnesine çıktı. İlk büyük çıkışını 2008’de, 15 yaşındaki oyuncunun New York’ta büyüyen hayata odaklanan bir oyun olan Broadway 13 yapımında Charlotte rolünü üstlenmesiyle geldi. Erken rol övgülere yol açtı ve Grande Ulusal Gençlik Tiyatroları Derneği Ödülü kazandı. İki yıl sonra Cuba Libre müzikalinde yer aldı ve The Battery’s Down adlı bir televizyon programında küçük bir rol aldı. Ariana Grande, “Problem”, “Bang Bang”, “Dangerous Woman” ve “Thank U, Next” gibi hit şarkılarla tanınan, sitcom yıldızı olan pop müzik sansasyonu.
Genç yaşta şarkı söylemeye ve oyunculuğa başladı ve daha genç yaşta yerel tiyatro sahnesine çıktı. İlk büyük çıkışını 2008’de, 15 yaşındaki oyuncunun New York’ta büyüyen hayata odaklanan bir oyun olan Broadway 13 yapımında Charlotte rolünü üstlenmesiyle geldi. Erken rol övgülere yol açtı ve Grande Ulusal Gençlik Tiyatroları Derneği Ödülü kazandı. İki yıl sonra Cuba Libre müzikalinde yer aldı ve The Battery’s Down adlı bir televizyon programında küçük bir rol aldı. Ariana Grande, “Problem”, “Bang Bang”, “Dangerous Woman” ve “Thank U, Next” gibi hit şarkılarla tanınan, sitcom yıldızı olan pop müzik sansasyonu.
Bell: İlk büyük çıkışını 2008’de, 15 yaşındaki oyuncunun New York’ta büyüyen hayata odaklanan bir oyun olan Broadway 13 yapımında Charlotte rolünü üstlenmesiyle geldi. Erken rol övgülere yol açtı ve Grande Ulusal Gençlik Tiyatroları Derneği Ödülü kazandı. İki yıl sonra Cuba Libre müzikalinde yer aldı ve The Battery’s Down adlı bir televizyon programında küçük bir rol aldı. Ariana Grande, “Problem”, “Bang Bang”, “Dangerous Woman” ve “Thank U, Next” gibi hit şarkılarla tanınan, sitcom yıldızı olan pop müzik sansasyonu.
İki yıl sonra Cuba Libre müzikalinde yer aldı ve The Battery’s Down adlı bir televizyon programında küçük bir rol aldı. Ariana Grande, “Problem”, “Bang Bang”, “Dangerous Woman” ve “Thank U, Next” gibi hit şarkılarla tanınan, sitcom yıldızı olan pop müzik sansasyonu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »