HomeCelebrities VillasAntje Utgaard villası ve serveti

Antje Utgaard villası ve serveti


Antje Utgaard kimdir?
Antje Utgaard Amerikalı bir model ve aktris, modelleme becerileri ve şaşırtıcı moda algısı ile ünlü. Sosyal medya sayfasındaki fotoğrafları, izleyicileri arasında en ilgi çekici olmasını sağlayan birçok beğeni ve yorum alıyor. 20 Ağustos 1994’de ABD’nin Richmond, Wisconsin kentinde doğdu. Şu anda 28 yaşında. Her gönderisinde benzersiz bir faktör sağlayan farklı deneysel giyim tarzlarına sahip fotoğraflar yayınlayarak takipçilerini sayfasıyla ilgilenir. Ayrıca, en popüler moda modellerinden biri.
Antje Utgaard erken Yaşam ve Kariyer:
Antje, 24 Ağustos 1994’de ABD’nin Richmond, Wisconsin kentinde dünyaya geldi. Şu anda Los Angeles, Kaliforniya’da yaşıyor. İlk öğrenimini New Richmond Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra daha fazla çalışma için Minnesota Üniversitesi’ne katıldı ve burada Pazarlama ve Moda Pazarlaması alanında mezun oldu. Çocukluğu sırasında çok sevgi dolu bir dans ediyordu ve bu da çok fazla alıştırma yapıyordu. Ayrıca okul hayatı boyunca yaptığı muhteşem dans hareketleriyle birçok ödül ve ödül kazandı. Genç bir yaşta Radio City Rocketts’ten de eğitim aldı.
Üniversiteye girdikten sonra, çalışmalarına ve Moda Pazarlamaya odaklanmak istediği için danstan vazgeçmeye karar verdi. Ayrıca modelleme alanında kariyerini geliştirdiğini de gösterdi ve yeteneklerini bu moda, güzellik sektörüne göstermek istedi.
Utgaard, üniversitenin ilk yıllarında kendisini örnek olarak sunma fırsatını yakaladı. 2013 yılında, Wisconsin, Minnesota’da bulunan popüler bir yerel kros markası için kendini gösterme şansı elde etti. Bundan sonra moda ve modelleme kariyerine adım attı, 2015 yılında mezun olduktan sonra kariyerini keşfetmek için la’ye geçti. Antje, Sports Illustrated dergisinin kapakları, Vogue dergisi, Play Boy ma’da başarı yolunda ilerliyor.

Hiçbir şey onu durdurmadı, markaların dikkatini çektikten hemen sonra, yeteneklerine ve takdim becerilerine meydan okudu ve 2017 yılında yayınlanan Wild’N dizisi ve daha pek çok TV ile film endüstrisine katıldı. Oyunculuğu, izleyiciler tarafından övgü topladı ve hayranlarını eğlendirdi ve kitlenin tabanını artırmaya yardımcı oldu. Şu anda Hollywood’da çok başarılı bir kadın oyuncu olarak kabul edildi.
Antje’nin fiziksel görünümü:
Fotoğraflarına bakarsak, Antje’nin doğru ve kıvırcık bir figüre sahip, etkileyici bir kişiliğine sahip olduğunu ve bu sayede onu kalabalıktan uzak tuttuğunu anlayabiliriz. Kahverengi gözleri ve sarı saçları var, bu da cazibesini gerçekten yoğunlaştırıyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »