HomeHygienicAmigo kızların büyüsü

Amigo kızların büyüsü

Ponpon kızlar takım Dallas kovboylar.

Amigo spor takımları için bir destek unsuru olmaktan çıktı. Resmi sporlar listesine dahil edildi ve şampiyonalar sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tüm dünyada düzenleniyor.

Ponpon kızlar takım dallas kovboylar

İlk amigo takımı 1884’te Minnesota’da bir üniversitede göründü. Sporcuların kızları aynı kostümler giymiş ve tarlanın kenarında önceden hazırlanmış bir dans ettiler. Küçük şaka sonunda bir kulüp geleneğine dönüştü ve sadece diğer kulüplere değil, diğer sporlara da taşındıktan sonra.

Önemli:

•        Bugüne kadar destekçiler arasında bu sporun adının doğru yazımıyla ilgili anlaşmazlıklar var. Amigo kelimesi 90’ların başında Rusça’da ortaya çıktı ve yakın zamana kadar normatif sözlüklerde yazma kuralları yoktu.

•        Günümüzde göre Rus Yazım Sözlük ve Rus-İngiliz transkripsiyon kurallarına, o bir amigo amigo yazmak için gereklidir.

Ponpon kızlar takımı Leo Detroit

Amigo sadece dans etmekle kalmaz, sporlar sigortasız ve mümkün olduğunca senkronize olarak gerçekleştirilen karmaşık akrobatik teknikleri içerir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »