HomeTourismAlman televizyonu tatil için üç ülkeyi işaret etti

Alman televizyonu tatil için üç ülkeyi işaret etti

Alman televizyonu tatil için üç ülkeyi işaret etti.

Almanya’nın önde gelen televizyon kanallarından Die Welt, yaz tatili için en uygun seçeneklerden birinin Türkiye olacağını açıkladı.

Alman televizyonu Die Welt, Almanların bu yaz nasıl deniz tatili yapabileceğini masaya yatırdı. İtalya’nın bu yıl yurt dışından turist alamayacağını öne süren Die Welt, vaka sayılarının yüksek olduğu İspanya ve Fransa’nın ise ancak haziran sonundan itibaren ziyaretçi alabileceğine dikkat çekti.

Yaklaşan turizm sezonu öncesinde korona virüs kaynaklı risklere dikkat çeken Die Welt, daha güvenli olabilecek destinasyonlara ilişkin de önerilerde bulundu. İspanya, Fransa ve İtalya’yı riskli ülkeler kategorisinde gösteren Alman TV kanalı, Alman vatandaşlarına alternatif rotalar olarak Yunanistan, Hırvatistan ve Türkiye’yi önerdi.

Türkiye ile Almanya arasında turizm koridorunun ve turizm anlaşmalarının bulunduğunu ve Türkiye’de vaka sayılarının inişe geçtiğini beliren Die Welt, Türkiye’de hayata geçirilmesi planlanan korona virüs sertifikasına da atıfta bulundu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »